Greta Koçi kundër festivaleve: Ka shumë konjektura, intriga…

Këngëtarja Greta Koçi ka shfrytëzuar rubrikën pyetje –përgjigje në Instagram për ti pyetur ndjekësit e saj se cilat nga  këngët e saj kanë më të preferuar. Por një nga ndjekësit i ka drejtuar një pyetje për të cilën të gjithë jemi kuriozë. “Përse nuk merr pjesë nëpër festivale?”,-shkruan vajza në fjalë. Greta nuk nguroi të përgjigjet dhe…

Details

Për një eksperiencë sa më të mirë në shtrat, këto janë 5 ushqimet që duhet t’i shmangni

Kush thotë se ushqimi që konsumoni nuk ndikon aspak në performancën tuaj në shtrat, ju ka këshilluar gabim. E vërteta është se ushqimet si arrat dhe çokollata e ngrohin atmosferën duke shtuar dozën e erotizmit, por disa lloje të tjera ushqimesh e shuajnë epshin dhe zbehin kënaqësinë e një raporti seksual. Më poshtë po ju…

Details

Ami i nxjerr “të palarat“ Ermalit: Të qarë që ka bërë Ermali në dasmë…

Amarda Toska është e ftuara speciale e emisionit “Xing me Ermalin” për këtë fundvit. Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar në llogarinë e “Instagram”-it trailerin e emisionit, ku duket se intervista me bashkëshorten e tij ka shkuar më së miri. Madje Ami gjatë kësaj interviste ka zbuluar edhe disa sekrete të vogla familjare. Ajo…

Details

Shqipëria një nga thesaret që duhet vizituar në vitin 2019, ja për çfarë arsye

Revista prestigjioze “Harper Bazaar”,  ka renditur Shqipërinë mes 15 destinacioneve që duhen vizituar gjatë vitit 2019. Për vendin tonë, thuhet se Booking ka renditur Ksamilin, i cili ndodhet në jug të Shqipërisë, si një thesar për tu zbuluar. Platforma e vlerëson këtë zonë turistike të Shqipërisë, për mikpritjen, ushqimet e detit dhe njerëzit miqësor. Ndërkohë citohet…

Details

Viti i Ri, çmime të reja, ja se çfarë ndodh me çmimet në këtë qytet të Shqipërisë

Ditët e fundit të vitit kanë sjellë edhe një rritje të çmimeve të shportës në tregun e Bulqizës. Kryesisht rritje kanë pësuar frutat dhe perimet. Më të prekurit nga kjo rritje e çmimeve janë pensionistët. Banorët thonë se çmimet e larta janë të papërballueshme. Ndërsa tregtarët në Bulqizë thonë se çmimet nuk janë rritur, por…

Details

Sot një nga vajzat më sexy të showbizit, por do të çuditeni kur të shihni se si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme

Ronela Hajati është një ndër vajzat më popullore në shoëbizzin në shqiptar, kjo si për shkak të këngëve dhe videoklipeve të saj mjaft tematike dhe provokuese njëkohësisht, si për jetën e saj private, por mbi të gjitha për karakterin e saj e të folurën pa dorashka. Megjithatë me siguri të gjithë jeni kuriozë të shihni…

Details

Zemra e madhe e shqiptarëve bën mrekullira. Flet pas operimit 15-vjeçari nga Shkodra: Faleminderit të gjithve!

“Faleminderit shqiptarë” tingëllon e pabesueshme dhe një mrekulli ky falënderim i artikuluar nga buzët e Musa Baculit. Adoleshenti ka reaguar ne emisionin ‘Shqiptarët për shqiptarët’ pas operimit në spitalin për fëmijë në Xhenova të Italisë. Duket sikur ëndrra e Musa Baculit për të jetuar u realizua falë zemrës së madhe të shqiptarëve që kontribuan për…

Details

Shpërthen anija cisternë në mes të detit, ekuipazhi hidhet në det për ti shpëtuar flakëve

Një anije cisternë në Qipro ka shpërthyer në det, në Maroni,  në orën 9:30. Pesë anëtarë të ekuipazhit janë plagosur dhe janë dërguar në Spitalin e përgjithshëm në Nikosia. Qenë të tmerrshme pamjet e anëtarëve të ekuipazhit, që u hodhën në det për të shpëtuar. Dy prej tyre janë me djegie të rënda. Anija transportonte gaz…

Details

Prindërit kërkojnë largimin nga shkolla të fëmijës me prapambetje mendore: Ka nevojë për disiplinë të fortë

Elton Muço u ankua në emisionin investigativ “Stop” për një problem me djalin e tij 13-vjeçar me “prapambetje mendore të moderuar”. Pas 5 vitesh në shkollën 9-vjeçare “Kolë Koci”, stafi pedagogjik ka vendosur t’i reduktojë orët, me pretendimin se është agresiv dhe nuk e menaxhojnë dot. “Fëmija im për 5 vjet në këtë shkollë nuk ka…

Details

Veliaj uron qytetarët e Tiranës me anën e një kartoline të krijuar nga një nxënës i “Fan Nolit”

Kur na ndajnë dhe pak ditë nga momenti i ndërrimit të viteve, Bashkia e Tiranës ka përzgjedhur kartolinën e vet të urimit për gjithë qytetarët e saj. Këtë vit, për të përzgjedhur pamjen që do të kishte kartolina, Bashkia e Tiranës organizoi edhe një konkurs me krijimtaritë artistike nga nxënësit e shkollave të kryeqytetit. Fitues…

Details

E quajtën fëmijën përbindësh, apeli i prindërve rrëqeth “Perëndia është krijues dhe…

Çdo prind i lutet Zotit që t’i bekojë me engjëj në jetën e tyre. Ashtu ka qenë dhe rasti i këtij çifti të ri në moshë. Naffi dhe Racheli Goldman janë prindër të një vajze me shumë probleme shëndetësore. Kur nëna ishte shtatzënë në muajin e shtatë, mjeku zbuloi se bebja do lindte me shumë probleme. Ajo do ishte…

Details

Këngëtarja shqiptare publikon mesazhet e futbollistit që e ngacmonte: “Je i martuar dhe…

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha nuk e ka aspak problem që të zbulojë mesazhet që i dërgojnë ndjekësit e saj, edhe pse janë të tipit ngacmues. Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku këngëtarja shqiptare tregon mesazhet e një futbollisti të njohur që vazhdon ta ngacmojë pavarësisht se ka familje. Bebe ka publikuar në “Instastory”…

Details

Të tregosh kush je nëpërmjet veshjes, ja sa harxhojnë shqiptarët për t’u dukur bukur

Biznesi i veshjeve shihet gjithnjë e më shumë me zgjerim në Shqipëri, që ndonëse një treg i vogël, janë të pranishëm emra ndërkombëtarë. Sa blenë shqiptarët? Nga ‘gabi’ deri te firmat më të shtrenjta ka klientelë për çdo segment. Sipas të dhënave të INSTAT, në vitin 2017 janë importuar në total 33.7 mln lekë veshje…

Details

Parashikimi i motit për sot, e shtunë 29 dhjetor 2018

29 dhjetor 2018:  vendi ynë  do të mbetet në ndikimin e masave ajrore të ftohta ku moti do të jetë me kthjellime dhe vranësirave të pakta në relievet malorë. Era do të jetë  me drejtim Verilindje (NE)  me shpejtësi 15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 4 me  lartësi  vale 1,5 në detet Adriatik dhe Jon. Temperaturat do të jenë me rritje graduale. Temperaturat min dhe max: Zonat  malore       …

Details

U arrestua nga Forcat Speciale, lirohet në mënyrë të mistershme 37-vjeçari nga Elbasani

Mbrëmjen e djeshme, në lagjen “Skënderbej” në qytetin e Elbasanit, ka rënë një zjarr i përmasave të mëdha. Një servis i automjeteve “Auto Ok”, në pronësi të 37-vjeçarit Elton Kila është shkrumbuar pothuajse i gjithë. 37-vjeçari është arrstuar nga policia e Elbasanit mbi dy muaj më parë, pikërisht më 18 tetor 2018. Eltoni u ndalua me qëllim ekstradimi për në…

Details

‘ O dua gocën, ose do t’ju shfaros krejt‘, rrëfimi tronditës i vjehrrës: Ja si na kërcënonte dhëndri

“Do ju zhvarros të gjithëve. Do ju vras fëmijët”. Kështu deklaron vjehrra e Adriatik Jellës, i cili mbeti i vrarë pas një konflikti të ashër me familjen e gruas së tij. Ngjarja e rëndë ndodhi në Topojan të Bulqizës, ku përveç 40-vjeçarit, u plagosën rëndë 2 persona të tjerë. Fidane Cidhnaku, në një intervistë për…

Details

Kryeministri i Kosovës bën thirrje për rishikimin e çmimeve të karburanteve, ja si kanë reaguar naftëtarët

Para pak ditësh kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, bëri thirrje që të rishikohet çmimi i karburanteve dhe bëri thirrje që të ulet. E me sa duket kjo ka dhënë rezultat pasi edhe një pikë karburanti ka zbritur sot në mënyrë drastike çmimin e naftës dhe të benzinës. Fjala është për karburantet “Labi”, në qytetin e Suharekës,…

Details

Historia tragjike e dy prindërve që kanë humbur tre fëmijë nga një sëmundje gjenetike, po shohin teksa “ikën” edhe e katërta

Prindërit zemërthyer të një vajze tetëvjeçare po e shohin atë teksa përkeqësohet çdo ditë nga e njëjta sëmundje që u mori jetën tre fëmijëve të tyre të tjerë. Jade Lake vuan nga një sindromë shumë e rrallë që quhet Leigh dhe e ka lënë vajzën në moshën mendore të një dyvjeçare si dhe i ka shkaktuar…

Details

Balerina kalon krizë në mes të skenës, këngëtarja vazhdon të këndojë

Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea është përballur me një “lumë” kritikash në rrjetet sociale pasi një nga balerinat e saj pësoi krizë në mes të skenës. Ndërkohë që performonte, balerina u rrëzua në tokë dhe filloi të dridhej, por, Iggy vazhdoi të improvizonte duke mos e ndalur këngën në mes. Kur e kuptoi që balerina nuk ishte vërtet mirë,…

Details

Vjen për herë të parë reagimi i 23-vjeçarit të plagosur Erion Bengo, pas masakrës në Laprakë

I riu Erion Bengo ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për ndarjen nga jeta të të dashurës së tij, 17-vjeçares Briselda Gjikolaj. Me një foto të vajzës që humbi jetën Bengo shkruan vetëm një fjali: U prehsh në paqe. Kujtojmë se autori i ngjarjes dyshohet se është një 19-vjeçar nga Puka, që është…

Details

Shpërthen në flakë makina në ecje, ja kush është emri i shoferit që shpëtoi për mrekulli

Një automjet tip “Reno” është përfshirë nga flakët ditën e sotme teksa ndodhej në ecje e sipër në qendër të Fierit . Sipas njoftimit të policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur tek rrethrrotullimi në vendin e quajtur “Globi” pranë Bashkisë së këtij qyteti. Për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, ndërsa thuhet se automjeti…

Details

Bashkëpunëtori i të dyshuarit për vrasjen në Laprakë bie në duart e policisë (Emri)

Policia e kryeqytetit ka bërë të mundur arrestimin e një personi, i cili dyshohet se është bashkëpunëtor në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Laprakë ku mbeti e vrarë 17- vjeçarja, Griselda Gjikolaj dhe u plagos 23-vjeçari, Erion Benga. Në pranga ka përfunduar Ronald Muzhaqi me akuzën e përkrahjes së autorit të krimit, raporton ABC…

Details

E paskemi ditur gabim deri tani moshën dhe mbiemrin e këngëtares Jonida Maliqit

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e së cilës janë kthyer në hite. Gjithashtu  pa dyshim është një nga femrat më me influencë në Shqipëri që me stilin e saj ka frymëzuar shumë vajza. Së fundmi këngëtarja postoi  në Instastory pasaportës me anë të cilës mësuam moshën gjithashtu…

Details

Ndryshime në qeveri/ Emrat e 6 ministrave të rinj, një ministri e shtuar dhe 6 ministri të paprekura nga ndryshimi

Nga Asambleja e Partisë Socialiste kanë dalë vendime të reja të cilat ndryshuan kabinetin qeveritar. Në fjalën e tij kryeministri Rama njoftoi se do të shkarkohen të gjithë ministrat që kanë 5 vite në kabinet dhe jo vetëm. Lista me ministrat e larguar dhe ata që u emëruan në vend të tyre: Ministria e Arsimit: Lindita Nikolla zëvendësohet nga Besa…

Details

Ngatërruan targën e makinës që u përfshi në aksident, gabim që i kushtoi shtrenjtë qytetarit shkodran

“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e kësaj të enjteje veprimet e Policisë Rrugore, e cila gaboi targën e një automjeti që ishte përfshirë në aksident në Tiranë. Ky gabim i kushtoi shtrenjtë qytetarit Besjan Uraj, makina e të cilit “u ngujua” për muaj me radhë.  Uraj thotë se në muajin shtator po kthehej nga Spitali i…

Details

Lajme të mira për të gjithë Shigjetarët, Meri njofton: Kjo shenjë horoskopi në vitin 2019 do të…

Edhe pak ditë na ndajnë nga viti 2019 dhe tashmë astrologët i kanë parashikimet për shenjat e horoskopit dhe çfarë pritet të ndodh gjatë këtij viti. Astrologja Meri Shehu  ka një lajm të mirë për një prej shenjave të horoskopit dhe bëhet fjalë për dashurinë e jetës. Meri njofton se shenja e Luanit në 2019…

Details

Një këngë që na fut të gjithëve në botën e ëndrrave, Alban Ramosaj publikon këngën më të re me titullin…

Këngëtari Alban Ramosaj, është ndër artistët më të pëlqyer të momentit, sidomos nga vajzat. Së fundmi ka publikuar projektin më të ri muzikor me titull “Ëndrrat e mia”. Projekti i realizuar me videoklip është pjesë e trilogjisë së tij, pas dy këngëve të lançuara muaj më parë. Këngën e ka realizuar Redbox ndërkaq tekstin dhe…

Details

Historia tragjike e Briseldës, e kishin fejuar 14-vjeç pa dëshirën e saj dhe…

Zona e Laprakës në Tiranë u trondit të mërkurën në darkë nga një atentat me armë zjarri ku mbeti e vdekur 17-vjeçarja Briselda Gjikola dhe u plagos rëndë i dashuri i saj, 23-vjeçari Erion Bengo. 17-vjeçarja jetonte në Tiranë me të vëllain më të vogël, prindërit i kishte të ndarë, mamaja e fëmijëve Gjikola jeton në Itali ndërsa babai në…

Details

Bilanci i frikshëm i fëmijëve dhe adoleshentëve, që ikin nga shtëpia! Numri më i lartë i largimeve raportohet në…

232 persona janë larguar me dëshirë nga shtëpitë e tyre, në vitin 2018. Ndërsa për Policinë është dashur 24 deri në 48 orë për t’i gjetur. Në shumicën e rasteve personat rikthehen pranë familjeve të tyre, por ajo çka po shqetëson strukturat dhe është më shqetësuese është fakti se fenomeni po gjen zgjerim te të…

Details

“I lindur me këmishë”. Këto janë pamje mahnitëse të një foshnje që ka lindur bashkë me placentën dhe…

Me siguri që nuk e keni menduar ndonjëherë literalisht kuptimin e shprehjes “i lindur me këmishë”. Rrallëherë mund të keni parë një foshnje brenda qeskës së placentës. Pamjet e videos së jashtëzakonshme të xhiruar në spitalin e Santa Casa di Misericordia në Barretos, Brazil po bëjnë xhiron e botës. Foshnja brenda placentës vazhdon të sillet…

Details

Për të gjithë të prekurit nga sëmundjet e zemrës, mos e teproni me qëndrimin jashtë, i ftohti shton rrezikun e …

“I ftohti shton rrezikun e infarktit”, ky është paralajmërimi i kardiologëve në këto ditë të ftohta, për ata që kanë probleme me zemrën. Një studim suedez i publikuar në revistën “British Medical Journal” ka analizuar 300 mijë raste infarktesh në periudhën 1998-2013. Periudha para Krishtlindjeve shënon zakonisht një rritje me 37% të infarkteve, që në…

Details

Prindërit të divorcuar, 3 vdekje brenda pak muajsh, kjo është historia rrëqethse e 17-vjeçares së vrarë në Laprakë

Dalin detaje të reja nga 17-vjeçarja Brisilda Gjikolaj, vajza e cila mbeti e vrarë nga një atentat mbrëmjen e kaluar në Laprakë, ndërkohë që i dashuri i saj u plagos me një plumb në shpatull. Burime për Faxëeb.al, bëjnë të ditur se ajo ka lindur në Kurbnesh të Mirditës. Prindërit e 17-vjeçares para disa vitesh…

Details

Kur dhuratat janë për motrën çmimi nuk llogaritet. Kjo është dhurata super e shtrenjtë që Lori Hoxha ka bërë për Sarën

Në këto ditë festash të gjithë marrin masa dhe përgatiten të bëjnë dhurata të veçanta për njerëzit e tyre të dashur. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe motrat Hoxha. Sara Hoxha ka publikuar në Insta Story dhuratën që i ka bërë Lori. Ajo dhuratë e thjeshtë dhe modeste që jo çdo kush mund ta bëjë.…

Details

Kur është koha për t’u ‘shkëputur’ nga puna? Kur motivimi dhe kënaqësia …

Çfarë është saktësisht ndjenja e lodhjes që shkaktohet pasi keni kaluar një ditë të gjatë në punë? Një përgjigje vjen nga studiuesit skocezë. Ata kanë konfirmuar rritje graduale në lodhje gjatë ditës së punës, por jo se kjo ndjenjë ishte e lidhur direkt me angazhimin e kërkuar ose sasinë e energjisë së shpenzuar. Elementet thelbësore…

Details

Shpallet muaji i hapjes së garës për Kryeprokurorin, ja cilët janë kandidatët e mundshëm

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka më pak se dy muaj kohë që të propozojë në Parlament Kryeprokurorin e ri të Republikës së Shqipërisë. Për shkak të disa vështirësive, aktualisht, gara për kandidatët për kryeprokuror do të hapet në muajin janar të vitit të ardhshëm. “Panorama” mëson se janë të paktë prokurorët që plotësojnë kriteret për…

Details

Keni menduar për pushimet dimërore? Hidhuni një sy 10 fshatrave më të bukur në shqiptarë

Natyrë e mrekullueshme, ajër i pastër, ushqim karakteristik, shtëpi të bukura, mikpritje. Këto janë disa nga karakteristikat që janë marrë parasysh për këtë klasifikim në DITA të disa prej fshatrave më të bukur të Shqipërisë. Nga Vermoshi në Konispol, Shqipëria ofron bukuri natyrore të veçanta, shumë pak të eksploruara. Rekordin e mban zona e Vlorës…

Details

Përzierja e limonit dhe vajit të ullirit kombinimi perfekt kundër këtyre problemeve

Pija ideale për të detoksifikuar dhe eliminuar të gjitha toksinat dhe mbetjet e grumbulluara në trup është shumë e thjeshtë dhe përbëhet nga lëng limoni dhe vaj ulliri. Nëse zgjoheni të lodhur, madje edhe pas një nate të gjatë gjumi konsumoni këtë përzierje. Përzierja do të ndihmojë rigjallërimin e trupit tuaj dhe të ndjeheni energjik…

Details

Erion Benga dhe 17-vjeçarja kishin vetëm 1 javë të lidhur, ajo kishte lënë të dashurin për t’u lidhur me të

Një atentat me armë zjarri i ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku mbeti e vdekur 17-vjeçarja Griselda Gjinkola  dhe u plagos në shpatull i dashuri i saj 23-vjeçar Erion Benga, tronditi kryeqytetin. Benga ka marrë plumba në qafë dhe shpatull, ndërsa mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas informacionve, të rinjtë kishin vetëm një javë që ishin lidhur. 17-vjeçarja…

Details

Për tu admiruar vajzat e këtij vendi, sfidojnë të ftohtin e dimrit dhe dalin në paradën e festës kombëtare

Britanikët kanë zbritur në rrugët e Mançesterit për të marrë pjesë me kostume në paradën vjetore të Boxing Day. Në një përpjekje për të vazhduar festimet festive, pas Krishtlindjes, me qindra njerëz veshën kostumet e tyre më të mira ndërkohë që u drejtuan në baret dhe klubet e Wigan-it. Në fotot e publikuara nga tabloidi…

Details

Makina del jashtë kontrollit, përplaset me furgonin e nxënësve, 21 të lënduar

Një përplasje mes makinës së Policisë dhe një furgoni me nxënës shkollë ka shkaktuar plagosjen e 21 personave, raportojnë mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 06:30 në Graçanicë, dhe sipas policisë së Kosovës të plagosurit janë në gjendje të mirë shëndetësore. Nxënësit janë dërguar në spital dhe po marrin ndihmën e…

Details

Qëlloi me dy plumba bashkëshorten, Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin

Prokuroria ka përfunduar hetimet për ngjarjen e rëndë që tronditi Tiranën pak kohë më parë, ku Fadil Kasemi vrau gruan e tij gjyqtaren Fildez Hafizi. Pasi ka marrë në pyetje familjarë, por dhe policë që kanë qenë në vendngjarje, organi akuzës ka dalë në përfundim që Kasemi duhet të dënohet më burgim të përjetshëm. Po…

Details

Jo më militantë, Rama hap administratën! Të gjitha vendet e lira për studentët: S’duhet eksperienc, as konkurs, do punësohen në bazë të krediteve

Kryeministri Rama hap administratën për studentët ekselentë të cilët tashmë do të punësohen jo në bazë të përvojës që s’e kanë ende, as me konkurs por në bazë të krediteve të shkollës. “Sot kemi vendosur që të gjitha vendet e disponueshme në administratën publike të jenë në dispozicion të studentëve më të mirë. Është një…

Details

Bashkia e Tiranës shpërndan dhurata për fëmijët në nevojë në qendrat sociale

Me ndihmën e kompanive private, Bashkia e Tiranës shpërndau sot dhurata për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe ata që vijnë nga familje në nevojë në Qendrën Sociale Multidisiplinare në Bulevardin “Zogu I”, për t’i krijuar edhe atyre mundësinë që të festojnë si gjithë bashkëmoshatarët e tjerë. Festës iu bashkua edhe kryebashkiaku Erion Veliaj, i…

Details

Nuk e përdorni akoma? Këto janë përfitimet shëndetësore që mund t’i merrni nga djegia e gjetheve të dafinës

Gjethet e dafinës janë mjete shtëpiake për shumë njerëz, sidomos kur bie fjala për luftimin e dëmtuesve të tillë si minjtë dhe buburrecat. Megjithatë, shumë persona nuk e kuptojnë se sa përfitime të tjera shëndetësore kanë, duke filluar nga lehtësimi i ankthit në luftën kundër dhimbjes, përmirësimin e gjendjeve shëndetësore të frymëmarrjes për të arritur…

Details

KQZ merr vendime të rëndësishme për zgjedhjet lokale…

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka mbajtur mbledhjen e radhës për zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Në mbledhje është diskutuar për infrastrukturën dhe personelin gjatë zgjedhjeve. Për të administruar procesin, KQZ do të punësojë 337 personave me kontratë të përkohshme nga 5 deri në 3 muaj. Komisioni u përfshi në debate lidhur me numrin e rekrutimit të personelit…

Details

Milion euro për bamirësi, ky është aktori i famshëm që do ta dhurojë pasurinë

Aktori nga Hong Kongu, i njohur për modestinë që e karakterizon, Chow Yun-fat ka deklaruar që do ta dhurojë të gjithë pasurinë e tij për bamirësi pasi të ndahet nga jeta. Chow Yun-fat, një multimilioner që u bë i njohur në saje të filmave aksion si “Crouching Tiger, Hidden Dragon”, ka premtuar se do ta dhurojë pasurinë…

Details

Plas sherri mes kushërirave. Një tjetër postim i çuditshëm vjen nga Anxhelina Hadërgjonaj

Para pak ditësh, u përhap me shpejtësi lajmi se dy kushërirat Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, nuk flasin me njëra-tjetrën pas një sherri mes tyre. U raportua se shkak ishte bërë grimieri i njohur Ariel, i cili jeton në SHBA dhe njihet për miqësinë me familjen Kardashian. Gjithashtu u përfol se Beatrix i ka kërkuar atij…

Details