E keni provuar ndonjëherë ti mbyllni rrjetet sociale? Ja se çfarë do të ndryshojë në jetën tuaj nëse provoni ta bëni

Sipas intv.al kohët e fundit rrjetet sociale janë një mënyrë për të qenë në kontakt me botën. Nëse do largoheni nga rrjetet sociale, si Instagrami ose Facebook-u ja çfarë do t’ju ndodhë: 1. Do kaloni më shumë kohë me veten tuaj Të qëndruarit vetëm mund të jetë frikësuese për disa njerëz, duke zgjedhur rrjetet sociale…

Horoskopi javor/ Disa do të kenë takimin e ëndërruar gjithmonë e disa të tjerë do detyrohet t’i thotë lamtumirë dashurisë

Mes muaji i janarit do të sjellë gjëra emocionuese për të gjithë në të gjitha aspektet dhe fushat. Dashuria, karriera dhe shëndeti do të ndryshojnë në varësi të çdo shenjë sipas parashikimit yjor. Të gjitha shenjat më poshtë, shfletoni galerinë për të mësuar parashikimin e shenjës që ju përket. Dashi: Puna Ka gjasa që një…

Nëna e kishte lënë jashtë në këtë të ftohtë, shoferja e autobuzit i shpëton jetën fëmijës 3-vjeçar

Ishte mëngjesi i 22 dhjetorit dhe  një ditë e zakonshme pune si shofere autobusi për Irene Ivic por gjithçka ndryshoi kur ajo vuri re një femije 3-vjeçar të braktisur në rrugët e Milwaukee, SHBA, në temperaturat e ulëta të këtij dimri. E shokuar, Irene ka ndaluar menjëherë autobusin dhe ka marrë vogelushin i cili vraponte…