”Monika nuk duhet besuar”

Monika nuk duhet besuar! Jane shume raste ne te cilat Monika Kryemadhi ka shitur dhe ka dhene voten e shqiptareve ne interesat e saj. Sic po ben edhe tani ne interesat e saj po mundohet te bashkohet me studentet. Kjo falje e shtirur e Kryemadhit nuk duhet besuar kurrsesi Politika po tenton me çdo mënyrë…

INFORMACION NGA ARRSH

  Verifikimi në terren, ulet numri i objekteve që preken nga Unaza Autoriteti Rrugor Shqiptar, ALUIZNI, Zyra e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme, IKMT dhe Bashkia Tiranë kanë përmbyllur fazën finale të konstatimit në terren të objekteve që preken nga projekti i rehabilitimit të Unazës së Madhe të Tiranës, segmenti Pallati me Shigjeta – Sheshi…

Eneda Tarifa me program te ri ne RTSh

Eneda Tarifa tregoi se nuk do të jetë më pjesë e “The Voice Kids”. Më anë të një postimi në Instagram këngëtarja dhe prezatuesja shqiptare deklaroi se do të largohet nga spektakli për t’u marrë me të tjera projekte ne karrieren e saj.     Dhe të rejat e saj Eneda na i tregoi sërish…