Festat kthejnë shqiptarët nga emigrimi, fluks i madh në kufi

Shqiptarët kthehen në Shqipëri për Krishtlindje dhe kjo ka sjellë fluks hyrjesh në pikat e kalimit kufitar në të gjithë vendin. Ja si paraqitet situata Kapshticë, Kakavijë dhe Durrës… Shqiptarët kthehen në Shqipëri për Krishtlindje dhe kjo ka sjellë fluks hyrjesh në pikat e kalimit kufitar në të gjithë vendin. Ja si paraqitet situata Kapshticë, Kakavijë dhe Durrës… Kapshticë Krishtlindjet kanë sjellë fluks dhe radhë të gjata…

Ashley Graham pozon para pasqyrës e zhveshur

Në paqe me veten por mbi të gjitha me trupin e saj. Për të dhënë sërish një mesazh pozitiv për format e saj, modelja Ashley Graham ka zgjedhur një foto social në të cilën shfaqet plotësisht e zhveshur përpara pasqyrës. Modelja bukuroshe me forma të bëshme pozon në një selfie në backstage të konkursit te…