E goditi me gotë qelqi në ballë, ja çfarë mendon sot Stine për Florin

Ka qenë një prej konflikteve më të përfolur ai mes dy këngëtarëve shqiptarë Stine dhe Flori Mumajesinë vitin 2015. Shkaku i sherrit ishte një 2-pikësh nga ana eFloritndaj Stinësnë përfundim të votimit të Këngës Magjike. Ai e goditi atë me një gotë në ballë dhe shenjat e dhunës u shpërndanë me shpejtësi në rrjet. Por me sa duket marrëdhëniet…

Bashkia e Tiranës afër njerëzve në nevoj këtë Krishtlindje, shtron drekën në të gjitha mensat sociale

Bashkia e Tiranës zgjodhi që këtë ditë feste për besimtarët e krishterë ta kalojë pranë njerëzve në nevojë dhe në pamundësi ekonomike. Të gjitha mensat sociale të Bashkisë së Tiranës, me rastin e Krishtlindjes, kanë ofruar gjatë ditës së sotme vakte të ngrohta për të moshuarit, personat me aftësi të kufizuara dhe ata në pamundësi…

“Familja më ka kërcënuar se do më çojë në Angli”, e reja nga Elbasani rrëfen historinë e dashurisë me djalin nga Tirana

Dashuria është ndjenja për të cilën është folur, flitet dhe do të flitet për të pafund. Kështu, një vajzë nga Elbasani ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë dhe kufizimin nga familja. E reja kërkon mendim nga ju, pasi të lexoni historinë e saj dhe arsyet se pse familja nuk e lë të vazhdojë me…

Harrojeni Ilda Bejlerin, moderatorja e re e sportit po bën namin në rrjet

Joana Grabolli është moderatorja më e re në fushën e sportit. Bukuroshja njihet si tifozja më seksi e Skënderbeut, ndërsa tashmë është pjesë e emisionit dedikuar sportit “Pressing” që transmetohet tek AbcNews. Hijet e saj të bukra kanë tërhequr vëmendjen e teleshikuesve, ndërsa në vitin 2017 ajo është shpallur “Miss World Albania”. Joana së bashku…