Përzierja e limonit dhe vajit të ullirit kombinimi perfekt kundër këtyre problemeve

Pija ideale për të detoksifikuar dhe eliminuar të gjitha toksinat dhe mbetjet e grumbulluara në trup është shumë e thjeshtë dhe përbëhet nga lëng limoni dhe vaj ulliri. Nëse zgjoheni të lodhur, madje edhe pas një nate të gjatë gjumi konsumoni këtë përzierje. Përzierja do të ndihmojë rigjallërimin e trupit tuaj dhe të ndjeheni energjik…

Erion Benga dhe 17-vjeçarja kishin vetëm 1 javë të lidhur, ajo kishte lënë të dashurin për t’u lidhur me të

Një atentat me armë zjarri i ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku mbeti e vdekur 17-vjeçarja Griselda Gjinkola  dhe u plagos në shpatull i dashuri i saj 23-vjeçar Erion Benga, tronditi kryeqytetin. Benga ka marrë plumba në qafë dhe shpatull, ndërsa mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas informacionve, të rinjtë kishin vetëm një javë që ishin lidhur. 17-vjeçarja…

Për tu admiruar vajzat e këtij vendi, sfidojnë të ftohtin e dimrit dhe dalin në paradën e festës kombëtare

Britanikët kanë zbritur në rrugët e Mançesterit për të marrë pjesë me kostume në paradën vjetore të Boxing Day. Në një përpjekje për të vazhduar festimet festive, pas Krishtlindjes, me qindra njerëz veshën kostumet e tyre më të mira ndërkohë që u drejtuan në baret dhe klubet e Wigan-it. Në fotot e publikuara nga tabloidi…

Makina del jashtë kontrollit, përplaset me furgonin e nxënësve, 21 të lënduar

Një përplasje mes makinës së Policisë dhe një furgoni me nxënës shkollë ka shkaktuar plagosjen e 21 personave, raportojnë mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 06:30 në Graçanicë, dhe sipas policisë së Kosovës të plagosurit janë në gjendje të mirë shëndetësore. Nxënësit janë dërguar në spital dhe po marrin ndihmën e…