Vrau pa mëshirë gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, por cilat janë fjalët që Gazmend Musta tha në Gjykatë

Pasditen e dy janarit qyteti i Ballshit u trondit, pasi  Gazmend Musta vrau për motive të dobëta gruan dhe kunatën e tij. Krimi makabër ndodhi në prani të dy fëmijëve të mitur të çiftit. Gentiana dhe Merisa Caushi u vranë pa mëshirë, pasi  Gazmend Musta nuk kishte dashur që gruaja e tij të Gentiana të shkonte tek prindërit e saj. Në Gjykatë,…

Mosha është thjesht një numër, këtë gjë na i ka vërtetuar më së miri këngëtarja me këto super foto

Këngëtarja e famshme Mariah Carey ka treguar linjat e saj me bikini këtë të premte, teksa po pushonte në resortin e saj luksoz në “Saint Barthelemy” të Gustavias. 49-vjeçarja shfaqet me unazë dhe byzylykë të shndritshëm teksa ka dalë nga pishina. Edhe pse është afër të 50-ave, këngëtarja na vërteton më së miri se mosha është thjesht…

Ja çfarë ndodh kur të gjithë duan të bëhen si Kim Kardashian, këngëtares i dalin vithet jashtë kontrollit!!

Deri tani me shumë siguri duhet t’i keni parë fotot virale të Madonnës, që bënë “namin” në rrjetet sociale. Pas publikimit të imazheve, të gjithë i mundonte një pyetje e vetme: A ka vendosur këngëtarja 60-vjeçare implante në të pasme apo jo? Sigurisht që, nëse i ka vendosur apo jo, kjo nuk është puna jonë dhe…

Disa ikin të tjerë vijnë, Meta le “pezull” dekretimin e 5 emrave që nuk janë deputetë

Krahas firmes ne dekretet per shkarkimin e ministrave qe Rama largoi nga kabineti i tij qeverises, Presidenti Meta ka firmosur kete paradite edhe disa nga dekretet per emerimin e ministrave te rinj. Keshtu, i pari i shtetit ka dekretuar emerimin e ministres se Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka dekretuar Erion Bracen si…