Gjendet i vdekur, i zhveshur nudo, në dhomën e një hoteli, çfarë fshihet pas vdekjes misterioze të kreut të PS?

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në facebook, ka publikuar mesazhin e mbërritur tek ai nga një qytetar i cili shkruan se Policia dhe Prokuroria po mbajnë të fshehta hetimet për vdekjen e kryetarit të Partisë Socialistë në Njësinë Administrative Lis në Mat. Sipas qytetarit Abdulla Cuka është gjetur i vdekur, i zhveshur…