“Familja më ka kërcënuar se do më çojë në Angli”, e reja nga Elbasani rrëfen historinë e dashurisë me djalin nga Tirana

Dashuria është ndjenja për të cilën është folur, flitet dhe do të flitet për të pafund. Kështu, një vajzë nga Elbasani ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë dhe kufizimin nga familja. E reja kërkon mendim nga ju, pasi të lexoni historinë e saj dhe arsyet se pse familja nuk e lë të vazhdojë me…

Harrojeni Ilda Bejlerin, moderatorja e re e sportit po bën namin në rrjet

Joana Grabolli është moderatorja më e re në fushën e sportit. Bukuroshja njihet si tifozja më seksi e Skënderbeut, ndërsa tashmë është pjesë e emisionit dedikuar sportit “Pressing” që transmetohet tek AbcNews. Hijet e saj të bukra kanë tërhequr vëmendjen e teleshikuesve, ndërsa në vitin 2017 ajo është shpallur “Miss World Albania”. Joana së bashku…

Presidenti Ilir Meta uron shqiptarët për Krishtlindje, “Kjo është një ditë që…

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Krishtlindjeve në një deklaratë për mediat. Ai bëri thirrje për më shumë humanizëm dhe që të mos lëmë ata që janë në vështirësi vetëm. “Gëzuar të gjithë besimtarëve të Krishterë, e njëkohësisht për të gjithë shqiptarët. Të mos lëmë ata…