Burri i saj humb jetën në Afganistan, kur kontrollon laptopin e tij, gjen diçka që e la pa frymë!

Është shumë e trishtueshme të shohësh se për shkak të luftërave, shumë ushtarë që i shërbejnë popullit të tyre humbasin jetën, duke lënë familjet e tyre në mëshirën e dëshpërimit dhe pafuqisë, shkruan ShkodraNews. Edhe më e trishtë është kur ka fëmijë, të cilët kurrë nuk do të jenë me fat sa të rriten me…

Vrau pa mëshirë gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, por cilat janë fjalët që Gazmend Musta tha në Gjykatë

Pasditen e dy janarit qyteti i Ballshit u trondit, pasi  Gazmend Musta vrau për motive të dobëta gruan dhe kunatën e tij. Krimi makabër ndodhi në prani të dy fëmijëve të mitur të çiftit. Gentiana dhe Merisa Caushi u vranë pa mëshirë, pasi  Gazmend Musta nuk kishte dashur që gruaja e tij të Gentiana të shkonte tek prindërit e saj. Në Gjykatë,…

Mosha është thjesht një numër, këtë gjë na i ka vërtetuar më së miri këngëtarja me këto super foto

Këngëtarja e famshme Mariah Carey ka treguar linjat e saj me bikini këtë të premte, teksa po pushonte në resortin e saj luksoz në “Saint Barthelemy” të Gustavias. 49-vjeçarja shfaqet me unazë dhe byzylykë të shndritshëm teksa ka dalë nga pishina. Edhe pse është afër të 50-ave, këngëtarja na vërteton më së miri se mosha është thjesht…